Ai është një nga emrat më të njohur të futbollit. Po flasim për Lorik Canën, një nga lojtarët më të dashur të Kombëtares Shqiptare të Futbollit në të gjithë historinë e saj.Për shkak të punës që ai bën, shpesh herë i duhet të qëndrojë larg familjes së tij për një kohë të gjatë dhe kthimi i tij në shtëpi, nuk mund të kalonte pa u festuar nga bashkëshortja e tij. Për t’i treguar se sa shumë iu kishte munguar, bashkëshortja dhe djali i tij e kanë pritur me një suprizë, ish- kapitenin e kombëtares.

Monika kishte përgatitur një ëmbëlsirë, fotografi të së cilës Cana e ka ndarë edhe me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Përgatiti: I.LAME