Pamje e pazakonte, e stadiumit te Shkodres “Loro Borici”.

Fusha e blerte, tashme nuk duket gjekundi, pasi eshte mbuluar nga bardhesia e bores.

Per fat sot kalendari ka rezervuar ndeshjen e Vllaznise ne tranferte teksa ajo do te luaje ne Laç dhe per kete arsye, nuk do te jete nevoja per te nderhyre ne kete stadium.

Ndeshja e rradhes qe do te luhet ne te, eshte ajo e se henes ndaj Flamurtarit. Ende nuk dihet nese bora do shkrije apo jo deri ate dite.

Nese do fillojne ngricat, ky do te jete nje problem megjithate te presim deri te henen. /eetimes/