Barazimi i arritur ndaj Partizanit sigurisht qe nuk ishte rezultati i pritshem ne kampin shkodran por nga menyra si u zhvillua ndeshja, ai duket se ka kenaqur te dy ekipet.

Edhe trajneri i Vllaznise Ernest Gjoka duket i kenaqur me piken, mbi te gjitha qe skuadra nuk u mund. “Deshira ishte per te fituar sepse barazimi nuk te ben shume pune.

Por nga menyra si u zhvillua loja, duhet te jemi te kenaqur edhe me piken. Skuadra po tregon stabilitet dhe per me teper ne pjesen e dyte kemi patur shume probleme demtimesh.

Perveç Berishes e Gocajt qe u larguan nga fusha, edhe Krymi e Vucaj kane luajtur me veshtiresi. Duhet te vazhdojme te shohim perpara dhe te ruajme kete stabilitet qe kemi ne lojert tona”- ka deklaruar Gjoka.