Panorama Sport

-Shthurje totale, Partizani dhe Skënderbeu për…turp

-Arbitri në spital, Idrizi: Bij k…, koha të marrim armët

-Anësori Tartari me tri të qepura në vetull: Dhunën e nxiti Sinani

-Flet edhe kryesori Sino: Më goditi drejtori i klubit

-Shpërdoron Kamza, Luftëtari: Na kërcënuan

-Kukësi fiton me polemika, Guri drejt Belgjikës

-Milani shfryn para kupës, Juvja leksion Bolonjës

-Sot “El Clasico:, Valeverde: Si një kafë e shtrydhur

-Bajerni nuk fal, por Levandovski fyen Hejnkesin

-Basket femra/ Flamurtari kampione e Shqipërisë

Sport Ekspres

-Futboll i mjerë

-Në Vlorë kupa është derdhur

-Teuta shpartallon Partizanin, sa mirë që nuk kishte tifozë!

Përmbysje e çuditshme e Laçit, Daja: Në një situatë tjetër, ikja direkt!

-Luftëtari leksion ndershmërie, Kamza tan sheh “humnerën”

-Kukësi bën minimumin, gjyqtari i “bie në qafë” Lushnjës

-Berisha: Unë e Strakosha të ngjashëm, ai është e ardhmja e Shqipërisë

-Basketboll femra/ Krenaria e Vlorës, vajzat kuqezi konfirmohen kampione

-Kategoria e Parë/ Fitore me llogari dhe gola për qejf, por në Ballsh ka “larje hesapesh”

-Aleks Ferguson në luftë për jetën, operim urgjent për hemorragji cerebrale