Ekipi i Vllaznise per te reja eshte per te tretin vit rradhazi kampion. Diten e diel vajzat u shpallen kampione per here te trete.

Tre prej tyre, bashke me trajneren e tyre, kane qene te pranishme edhe ne studion e Pasdites ne Top Channel duke folur per fitoren.

Kane qene pikerisht Amela Qershija, Stela Kiri dhe Antoneta Molla si dhe trajnerja Ana Gjelaj.

Prezantuesja e emisionit i ka pyetur edhe per pasionin e tyre per fotografine sepse ne te vertete shpeshhere shfaqen si modele ne rrjetet sociale.

Megjithate vajzat e kane pranuar se fotot jane thjesht pasion.

Rrjetet sociale sipas tyre, shfrytezohen shfrytezohen edhe per te bere te njohura sukseset e tyre por padyshim kjo ka bere qe ata te bien shpesh edhe ne sy per bukurine e tyre.

www.shkodrasport.com

Amela Qershia

 

Antoneta Molla

 

Stela Kiri