Panorama Sport

-Prapaskenat me Muzakën, Tirana rrezikon Superioren

-Skënderbeu, zbardhet plani për të luajtur në Champions

-Kaos me Flamurtarin, ja pse FSHF shtyu vendimin

-Portierë nga halli, kur Mema, Tomori dhe Koroveshi bënin mrekulli me doreza

-Kupa, Anceloti “leksion” Gatuzos të mundë Juven

-Dëmtohet Ozil, rrezikon shumë botërorin

-Skandal në Spanjë, Reali akuza Mesit pas ndeshjes

-Panuçi shton stafin, një fillestar mëson dorën te ne

Sport Ekspres

-Tirana, në dorë të Muzakës

-Elis Bakaj dhe “tradhtia” ndaj Vllaznisë: Më kërcënuan të mos luaja

-Takaj: Daja nuk preket, skuadra të zgjohet

-Flamurtari/ Shoqata kërkon dënim, Idrizi: Pse nuk flasim edhe për arbitrat?

-Vllaznia/ Sukaj: Shkodranë, na ndihmoni në ditën më të vështirë!

-Akuzat e Mziut për trukime/ Laçi më kërkesë zyrtare: Përgënjeshtrim ose gjyq

-Dështim i Kategorisë së Dytë, aty ku të gjithë tallen

-El Clasico nuk ka fund, Reali akuzon Mesin për presione

-Bajerni e nis nga e shkuara, Riberi rinovon edhe për një vit

-Afron finalja e Kupës, Ançeloti: Vishem kuqezi dhe “Forca Milan”