Panorama Sport

-Plas te Partizani, Telushi sherr me Dalipin në stërvitje

-Disiplina i heq tri pikë, Muzaka bën Tiranën për ilaçe

-Dënimi për vlonjatët, Idrizi në kundërshtim

-Skënderbeu, Lilaj drejt Palermos

-Vllaznia si finale me Kamzën, Gjoka: I mundim me tifozë

-Pakult do Alveshin, Panuçi vjen për Gurin

-Alegri bën presion, Gatuzo: Si finale Botërori

-Skandali në Angli, ja si trukohet kalendari

-Zidan shpërthen ndaj Barçës dhe injoron Salahun

-Dëmtimet, Lëv nis “skanerin” për lojtarët

-Inter, stadiumi “zjarr” për Championsin

Sport Ekspres

-Flamurtari/ Emigrim i detyruar

-Partizani, telashet s’kanë të sosur

-Tiranës i hiqen tre pikë, e ardhmja duket e frikshme

-Vllaznia/ Në Shkodër ndeshja e vitit, Gjoka: Barazimi si vetëvrasje

-Kukësi/ Pakult qëndron dhe piketon Danilo Alveshin për të ardhmen

-Konfirmohet “ngrica” me Zvicrën, Shqipëri-Kosovë mund të anulohet

-Juventusi takim me historinë, Gatuzo: Si Kupa e Botës për ne

-Valverde: Kam parë gjëra të çuditshme të El Clasico

-Zidane: Spektakël në finale, nuk flas për Salah dhe Nejmar