Ne tribunen e stadiumit “Loro Boriçi” per te ndjekur ndeshjen Vllaznia- Kamza eshte edhe deputeti i Shkodres Tom Doshi.

Ai eshte duke i qendruar shume prane kuqebluve ne keto momente dhe prania e tij ne tribune, padyshim qe eshte nje nxitje per skuadren.

Duhet thene se Doshi nuk eshte shquar si tifoz por tashme mesa duket Vllaznia e ka bere per vete.