Prej kohësh ajo është bërë protagoniste në rrjetet sociale.

Fillimisht si një sportiste e njohur, madje duke qenë edhe anëtare e ekipit kombëtar ndërsa kohët e fundit më shumë sesa me futboll, ajo po spikat me pozat e saj.

Duke i postuar në “instagram” kryesisht, padyshim që me mënyrën si pozon, ajo “i çmend djemtë”.

Këtë gjë në fakt ia kanë vënë në dukje dhe shoqet e saj në komentet që i kanë bërë.

Bëhet fjalë për futbollisten shkodrane Erida Bajrakurtaj. Mjafton të ndiqni më poshtë disa nga fotot e saj dhe të gjithë do binden për paraqitjet e saj.

Ajo nga sa duket, i kushton shumë rëndësi palestrës dhe jo më kot linjat që ka, flasin vetë.