Panorama Sport

-Partizani jashtë kontrollit, Çani sherr me Dalipin

-Llogaritë e fundit, Muça: Bie Vllaznia, skënderbeu nuk luan në Champions

-Racizmi i grekëve, sulmohen Kaçe dhe Eleni Fureria

-Hysaj akord me PSG-në, gati transferimi

-Bushiç: Në 14 vite karrierë, kurrë arbitra si këta

-Kontrata e Ze Marias, zbulohet prapaskena

-Akord me Emre Xhan, largohet Markizio

-De Vrij firmos zyrtarisht, ja plani i merkatos

-Zaza në modë, Silva drejt kalimit në Angli

-UEFA presion PSG-së, Nejmar më pranë Realit

-Myles, në krah të Levës: Të gjithë gabojnë

Sport Ekspres

-Çani kundër Dalipit, Partizani pa busull

-Perfeksion korçar, 31 javë në fron

-Shehi: Ky titull vlen sa për dy

-Çudira shqiptare në Kukës, Politika bllokon…stadium

-Zbulohet oferta “monstruoze” për Gurin, po Kukësi nuk e lëshon

-Bushiç nuk kupton më asgjë: Për çfarë luajmë?

-Gjoka nuk dorëzohet: Nuk ka vdekur askush, lufta vazhdon!

-Basketboll Meshkuj/ Finale dramatike, Teuta barazon dhe duhet

-“Hysaj dhe PSG”, gazetari nga Napoli e bën fakt të kryer

-De Vrij është zikaltër, kontrata depozitohet para duelit me Lacion

-Donaruma nën akuzë, Raiola nis bisedimet për ta shitur