Panorama Sport

-Partizani “rrëzon” Vllazninë, Gjoka braktis shkodranët

-Plaku hero i Kamzës me Flamurtarin, Gjika ironi me vlonjatët

-Barazim me llogari, festojnë Kukësi dhe Luftëtari

-Skënderbeu me rezerva, Teuta shëtit në Korçë

-Laçi formalitet me Lushnjën, Gjyla ankohet për arbitrat

-Sherr te të rinjtë, sulmohen arbitrat në Kamzë

-“Mrekulli e shtatë”, Juventus kampion

-Milani në Europë, Zenga i bën dhuratë Interit

-Çelsi mbetet pa Champions, Siti vë rekord

-Enis Bardhi shastis Barçën me dy perla

-Basket meshkuj/ Tirana, 20 herë kampione e Shqipërisë

Sport Ekspres

-Partizani shtyn Vllaznisë në ferr, Shkodra në “zi”

-Dorëzohet Gjoka, jep dorëheqjen pas Vllaznisë

-Akuza e Tares: Superiorja vendoset në tavolina!

-Në Korçë feston Teuta, tregolësh Skënderbeut B

-Katër gola për një pikë, në Kukës kënaqen të gjithë

-Plaku merr Kamzën në krahë, Superiorja një fitore lart

-Shëtitje me Lushnjën, Laçi i afrohet vendit të tretë!

-Kategoria e Dytë/ Rikthehet Elbasani, Orikumi ka një shans

-Moshat U-17/ Tiranën s’e ndal askush, Flamurtari në “play-off”

-Moshat U-19/ Titulli i Vllaznisë normalitet, sherr në Kamzë e Fushë-Krujë

-Mrekulli e shtatë bardhezi, në Romë vuloset…titulli!