Futbollisti i Flamurtarit, Ditmar Bicaj ka qenë i ftuar mbrëmë në emisionin “Ora Skaner” në Ora News.

Gjatë emisionit, Bicaj ka komentuar dhe Vllazninë, ku tha se ekipi prej kohësh  ka shumë vështirësi.

“Kanë rënë shumë ekipe, si Tirana, si Dinamo. Vllaznia supozohet se është ekip milionerësh, por ne vjet nuk kemi patur topa.

Është ngritur një biznesmen që ka dhënë topa. Në Shkodër pijnë të gjithë ujë në çezma akoma.

Vllaznia duhet t’ia kishte dhënë ekipin një sponsori privat. Ose Tom Doshit, ose Valter Fushaj./newsport/