Panorama Sport

-Dyshimet, Partizani rrethoi lojtarët para Vllaznisë

-Edi Martini: Dëshroi Gjoka në Shkodër, të largohej më parë

-Kukësi, zbardjet “lista e zezë” e Pakultit

-Hysaj, Mançesteri bën çmenduri për shqiptarin

-Gvozdenoviç apelt Tiranës: Mbani Ze Marian!

-Skënderbeu/ Prapaskena, vendimi i KAS jepet para shortit

-Luftëtari, Rrocën duan ta blejnë të kuqtë

-Juventus/ Revolucioni, ja kush ikën dhe kush do të blihet

-Donaruma del në sitje, Juvja: Nuk na intereson

-Zyrtare, Roberto Mançini trajneri i ri i Italisë

-Ronaldo: Nejmar, shko te Reali i Madridit!

-Mark Klatenburg: Pas ndeshjeve dehem me birra

 

Sport Ekspres

 -Ultimatumi i Partizanit para Vllaznisë: Kush toleron përjashtohet

-Nga Nica te Gjoka, Superiorja është një “thertore” trajnerësh

-Vllaznia/ Kraja “gradohet”, Martini: Me staf shkodran binim

-Plaku mungon ndal Laçit, Kamza: Komplot ndaj nesh!

-Katër çështje në 7 ditë, Tirana luan “ndeshjet e sezonit”

-Murinjo e do me çdo kusht, Junajtid në sulm për Hysajn

-Legjenda e SuperXhixhit, të enjten pritet lamtumira

-Zyrtare, Roberto Mançini merr drejtimin e Italisë