Panorama Sport

-Guri në Belgjikë, Kukësi fiton 710 mijë euro

-Bujar Qamili: Pabesi me Vllazninë, ja si më ngacmojnë tifozët e Tiranës

-Prapaskena e largimit, Gjoka u ndie i tradhtuar

-Gjyrezi prezanton Krajën: Jemi në dorë të zotit

-Salihi nga Austria: Ndihem fajtor për Vllazninë

-Partizani, Europa varet nga Skënderbeu

-Xhafaj, apel Flamurtarit: Ruani grupin!

-Qaka refuzon Udinezen, transferohet te Steaua

-Tirana-Kastrioti, finale për 30 milion lekë

-Lëv zbardh listën, shpërthen në lot sulmuesi i Bajernit

-Atletiko-Marsejë, Liga e Europës njeh sot fituesin

-Gafat, Donaruma i kushtoi Milanit Champions-in

-Mesi: Nëse Nejmar shkon te Reali do jetë fatale

Sport Ekspres

-Guri pasuron Kukësin, Gjici: Tani u futëm në treg

-Shqipëri Kosovë do të luhet në Zyrih, pritet “pushtim” shqiptar

-Odiseja e Qakës merr fund, te Steaua për 400 mijë euro

-Salihi: Falja gjithë golat që të shpëtonte Vllaznia

-Deri në fund me rezerva, do të luhet vetëm për Souenë

-Tirana e Kastrioti në fushë, në lojë prestigj dhe miliona

-Marseja takim me historinë, Atletiko kërkon triumfin e tretë

-Nis epoka Mancini: Dua Itali fitimtare, kthehet edhe Baloteli

-Mesi: Nejmar te Reali, një goditje e rëndë për Barçën

-Lëv rinovon dhe shpall listën, Gëce e Vanger digjen