Panorama Sport

-Zbulohen mesazhet, Gjoka: Më lanë në baltë me Partizanin

-Tirana rikthehet si kampione, Halili: Ja kontrata me Ze Marian

-Kukësi/ Sindrit Guri kap Kombëtaren, ja prapaskenat me belgët

-Albano Aleksi, kamerieri që u bë yll te Luftëtari

-Gjoba 1 milion euro, Skënderbeu nuk e paguan

-Atletiko, kampione e Ligës Europës

-Milan i kërkon Kavanin PSG-së për Donarumën

-Arbitri i Kupës së Botës dënohet për ryshfet

-Nejmar: Botërori një ëndërr, por më fut në panik

-U-17 dhe U-19/ Bind Partizani, në Durrës përleshen prindërit

Sport Ekspres

-Simeone sundon në Francë, një francez fundos Marsejën

-Greca perfekt, Tirana fiton trofeun dhe milionat

-Ze Maria: Koha të flas me Halilin, rinovimi nuk do të jetë problem

-Skënderbeu/ Takaj mban ekipin të karikuar: NË Champions luajmë ne!

-Vllaznia/ Moral i ulët dhe mungesa, Vllaznia në hall para Kukësit

-Kukësi/ Momenti i artë i Sindrit Gurit, Panuçi e fton në Kombëtare

-Moshat U-17/ Tirana kampione e grupit A, tani sytë nga playoff-i

-Moshat U-19/ Garë mes Partizanit dhe Shkëndijës, gjithçka e zgjidhur gjetkë

-Angli shpall listën e Botërorit, skuadër e re dhe pa eksperiencë

-Nejmar, dëmtimi dhe e ardhmja: Momenti më i vështirë i jetës sime