Skuadra e Vllaznise pasditen e sotme ka zhvilluar pasditen e sotme seancen e fundit ne pragndeshjen me Kukesin.

Menjehere las perfundimit te saj trajneri Ervis Kraja u ka komunikuar futbollisteve te tij nje vendim te rendesishem.

Behet fjale per grumbullimin e skuadres serish ne kete pragndeshje. Nje vendim qe tregon me se miri per seriozitetin me te cilin eshte vleresuar ndeshja e rradhes.

Ne pamje te pare duket se Vllaznia e ka mbyllur kampionatin por stafi teknik dhe drejtuesit e klubit mendojne ndryshe.

Ata do te tentojne deri ne fund per te siguruar mbijetesen dhe prandaj duan patjeter fitoren me Kukesin.

Ekipi i Vllaznise menjehere pas stervitjes eshte nisur drejt “Gardenland Resort” ku do te qendroje deri neser para ndeshjes.

www.shkodrasport.com