Elvin Beqiri, ish-kapiteni i Vllaznisë dhe ish-futbollist i Kombëtares së Shqipërisë është në një lidhje direkte nga Shkodra me emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH.

Në fjalën e tij të parë, Beqiri për situatën e Vllaznisë tha: “Çdo skenar i rezultateve është i mundshëm.

Shpresoj shumë që të kemi fat në ndeshjen e fundit. Duhet të fitojmë ndaj Skënderbeut, por e përsëris, na duhet shumë fat!”, tha ish-kapiteni i Vllaznisë, Elvin Beqiri.