Futbollisti i Skënderbeut, Kabba Sambou ka mbajtur një konferencë për mediat para ndeshjes me Vllazninë.

Lojtari ka thënë se Skënderbeu do të luajë mirë ndaj Vllaznisë dhe do të japë maksimumin, në mënyrë që të fitojë.

“Duhet të fitojmë nesër, në mënyrë që të festojmë titullin siç duhet. Unë kam fituar dhe me Trepçën, por kjo është e veçantë. Do të japim maksimumin në ndeshjen e së mërkurës.”/newsport/