Mohamed Salah ka postuar në rrjetet sociale, një foto ku duket se po riaftësohet nga dëmtimi që pësoi nga Serxhio Ramos në finalen e Champions League.

Egjiptiani e shoqëron foton me shkrimin e shkurtër por domethënës: “Ndjesi të mira.”

Mesa duket, periudha e riaftësimit po shkon mirë, dhe Salah e sheh veten të gatshëm për të qenë pjesë e kombëtares së tij për në Botëror.