Interi ka në dorë Arturo Vidal, por nuk ka mbyllur ende merkaton e saj. Sepse, sipas asaj që shkruan “Sky Sport” (!!) zikaltërit ëndërrojnë një mesfushor të madh dhe ai është Luka Modriç.

Agjenti i futbollistit nuk i ka mbyllur derën drejtuesve ziklatër, sipas asaj që shkruan “Sky”, teksa Modriç është 32 vjeç dhe do të bëjë 33 më 9 shtator, por kontrata e tij me Realin është deri në vitin 2020. Një ëndërr vere apo diçka më shumë?! Të presim dhe të shohim…

Ndërkohë, poshtë postimit të “Sky”, tifozët kanë nisur të bëjnë qindra batuta, deri te “ik fle gjumë se shkoi vonë Di Marzio” për gazetarin që ka shkruar lajmin, apo edhe të qeshura pa fund…/sport-ekspres/