Takimi midis skuadrave të femrave të Tigresit dhe Çivasit është mbyllur me fitoren 3-1 të vajzave vendase, por në këtë ndeshje ka pasur shumë më shumë se vetëm katër golat e shënuar.

Rezultati u vendos që pjesën e parë, ndërsa në të dytën filluan grushtet e shkelmat.

Gjyqtarja e takimit nxori nga xhepi katër herë kartonin e kuq, ndërsa mrekullisht ndeshja u lejua të përfundonte në minutazhin e saj të plotë.