Shqipëria e zhvillon sonte ndeshjen e radhës në Ligën e Kombeve ndaj Skocisë, raporton Insporti.com.

Në takimin e parë të zhvilluar në Skoci, trajneri Christian Panucci Christian Panucci kishte refuzuar të flasë për “Supersport” pas ndeshjes.

Kjo ka sjellë menjëherë reagimin e gazetarëve dhe të panelit të platfomrës dixhitale që transmeton edhe ndeshjet e Kombëtares.

Gazetarja Ilda Bejleri, e cila e priste me mikrofon në dorë trajnerin, e ka cilësuar arrogant dhe aspak korrekt trajnerin.

Mbetet të shihet nëse sonte në Loro Boriçi të Shkodrës, nëse ka ndryshuar mednim apo jo trajneri Italian.