Miss Shqipëria 2013-të dhe bashkëshortja e mbrojtësit të kombëtares Elseid Hysaj-të, Fiorenza Leksakaj është fotografuar në stadiumin “Loro Boriçi” teksa ka ndjekur nga afër humbjen e turpshme të Shqipërisë.

Ajo siç duket nuk është ndonjë fanse e madhe e futbollit pasi rrallë herë e shohim në shkallët e tifozerisë, por kur vendos të shoqërojë bashkëshortin, bukuria e saj zor se nuk bie në sy.

Zakonisht kur luan kombëtarja shqiptare, ato që bien në sy dhe mbesin në kujtesë janë bukuroshet shqiptare, pasi loja në fushë nuk jep akoma impaktin e duhur…

Por Elseidi siç e shikoni ne foto, nuk eshte ne stadium vetem me bashkeshorten. Me te eshte edhe Rigelta Hysaj, e motra e futbollistit te kombetares tone, e cila merret me volejboll.