Agustina Gandolfo dhuron spektakël në rrjetet sociale. Modelja argjentinase e cila është e dashura e futbollistit të Interit, Lautaro Martinez, është një personazh shumë i ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka menduar t’i përshëndesë fansat e saj të shumtë me foto të “nxehta”, duke marrë një numër shumë të lartë komplimentesh dhe pëlqimesh në rrjete sociale.