Jo më larg se gjashtë muaj më parë, në rrjet qarkulloi lajmi se mes moderatores së ëmbël Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares Eros Grezda mund të kishte nisur një histori dashurie.

Ndërkohë, miq të afërt të Nevinës kanë treguar për “Panorama Plus”, se ajo tashmë është duke jetuar një lidhje speciale me Eros. Madje, mendojnë se ata tashmë kanë filluar pushimet së bashku, duke qenë se të dy postojnë në “Instagram” foto plazhi ku duken shumë në formë.

Për t’i hedhur “benzinë zjarrit” ka menduar moderatori i “Proçesit Sportiv”, Eduart Manushi. Mbrëmjen e djeshme, Manushi nuk nguroi të ngacmonte Nevinën në lidhje me futbollistin e Kombëtares, ndërkohë që bukuroshja e ekranit bën një reagim te çuditshëm, duke i vënë duart në pjesën e gojës Manushit, për të mos folur. Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme: