Ne fushe prej disa sezonesh jane kundershtare por jashte fushe jane miq te mire. Aq sa me te mesuar lajmin sot per ngjarjen e ndodhur kolegut te tij, portieri i Vllaznise Alen Sherri ka reaguar menjehere duke i uruar sherim te shpejte dhe per me teper, me keto fjale ka dashur t’i gjendet prane atij ne keto momente te veshtira.

Ruajtesi i portes kuqeblu me nje status te publikuar ne profilin e tij ne facebook shkruan: “U ndjeva keq kur mora vesh lajmin për mikun tim Aldo Teqja. I uroj shërim të shpejtë dhe ta shoh sa më shpejt mes dy shtyllave.Forca, kampion!”

Gjesti i Sherrit eshte vertete per t’u vleresuar. Sporti mbi te gjitha duhet t’i bashkoje njerezit dhe per me teper, ne momente te tille si ky i Aldo Teqjes, te gjitheve duhet te jene prane tij duke shpresuar qe ai ta kaloje pa pasoje kete moment te veshtire.
www.shkodrasport.com