Prej kohësh në media thuhet se bukuroshja Kejvina Kthella është në një lidhje me portierin e kombëtares shqiptare, Thomas Strakoshën. Lidhur me këto fjalë dyshja ka preferuar të mos reagojë, megjithatë e ftuar në “Shiko kush Luan”, Kejvina ka thyer heshtjen.

Ajo është pyetur mbi të vërtetën e këtyre thashethemeve dhe ne morëm një përgjigje më në fund. “A është e vërtetë që je në një lidhje me portierin e kombëtares shqiptare, Thomas Strakoshën?

Nëse jo, na trego emrin e partnerit tënd”,-ka qenë pyetja e Florit. Ndërkohë Kejvina ka mohuar lidhjen me Thomasin, por nuk ka preferuar të tregojë se kush i ka vjedhur zemrën. Pra, ajo nuk është me portierin e kombëtares, por nuk ka treguar për statusin aktual.