Epike pankarta e tifozëve të Feyenoord. Holandezët kanë ngacmuar rivalët nga Zvicra, Young Boys, duke përdorur emrin e trajnerit të skuadrës së tyre. Bëhet fjalë për të mirënjohurin Dick Advocaat.

Një lojë fjalësh, në anglisht. “Our Dick doesn’t like Young Boys”, shkruajnë tifozët e Feyenoord dhe sigurisht që nuk ka nevojë për përkthim. “Maskimi” emrit të trajnerit holandez është goditës dhe pankarta po bën xhiron e botës.

Ne fakt, ne stadiume ndodh herepashere qe tifozerite te thumbojne njera- tjetren dhe per kete arsye, rasti i parulles ne fjale eshte vertete shume domethenes.