Fantazisti i PSG-së, Julian Draksler, ka vendosur t’i japë fund marrëdhënies me bukuroshen Lena Shtifl, me të cilën ishte i lidhur prej disa vitesh.

 

7a475688491e0a0a195c6dcdbf08973f

 

Lojtari gjerman ka përfunduar në krahët e balerinës dhe modeles franceze Sethanie Taing me të cilën ka festuar edhe ditën e “Halloween”-it dhe bashkë janë parë në më shumë se një rast në restorantet e Parisit.

 

EA4tOVoWsAEuCWo

 

2-3

6-3

PANORAMSPORT.AL