Kylian Mbappe vazhdon të pëlqej këngëtaren shqiptare Beatrix Ramosaj.

Lojtari i kombëtares franceze mbrëmë nuk u paraqit as një minutë në ndeshjen që Franca e fitoi me rezultat 2-0, në stadiumin e inauguruar ‘Air Albania’ përballë Shqipërisë, shkruan Albanienshow

Megjithatë lojtari më i vlefshëm i futbollit vazhdon ta pëlqej këngëtaren shqiptare dhe mbrëmë ka hedhur edhe hapin e dytë.//DP//
Mbappe, Neymar duke u shoqëruar në Paris me Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj

Mbappe, Neymar duke u shoqëruar në Paris me Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj

Pasi që e takoi në Paris, Mbappe mbrëmë i ka bërë like në foto këngëtares shqiptare. Mbappe vazhdon të mos e këtë follow këngëtaren e gjitha kjo për të mos rënë në sy të mediave, por ai duket që vazhdimisht e kontrollon llogarinë e këngëtares.
Më poshtë mund ta shihni foton që e ka siguruar portali Albanienshow.