Para pak minutash ka nisur ceremonia e “Topi i Artë”, ku do të zgjidhet lojtari më i mirë i vitit 2019.ANEKI

Aty kanë mbërritur lojtarë të shumtë, të cilët shkëlqyen në këtë vit. Një ndër ta ishte edhe mbrojtësi i Juventusit, Matajs De Ligt, i cili ishte i shoqëruar nga e fejuara e tij, Aneki Molenar.

Ishte pikëriksht kjo e fundit që tërhoqi vëmendjen e të gjithë të pranishmëve në këtë ceremoni.

Molenar u shfaq në krahë të mbrojtësit holandez, më një veshje tepër provokuese. Kjo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, dhe tashmë ka filluar të bëjë xhiron në rrjetet sociale.

Shikojeni me vemendje foton e meposhtm dhe percaktojeni vet se çfare veshtje kishte ajo sonte: