Andi Hadroji, 21-vjeçari i skuadrës së Bylisit pësoi një dëmtim të rëndë, aq sa për pak sekonda humbi vetdijen dhe u desh ndërhyrja e dys stafeve mjekësore dhe autoambulancës që pasi të përmendej të shkonte drejt e në spitalin e qytetit të Shkodrës.

Por, gjendja e tij është përmirësuar dhe pasi ka marrë një mjekim më të specializuar, ku edhe ka bëre një kontroll të imtësishëm, lojtari i Bylisit ka lënë spitalin dhe është bashkuar me skuadrën.

Kujtojmë që Andi Hadroji këtë sezon ka fituar një vend titullari në linjën e djathtë, duke u aktivizuar si mbrojtës, por më shumë si mesfushor dhe është një nga lojtarët më premtues në radhët e skuadrës mallakastriote.

Megjithate ngjarjen e sotme ai do ta kujtoje gjate por per fat te mire, gjerat u normalizuan dhe per te nuk ka asnje problem.