Ka luajtur edhe me perpara me Vllaznine para se te transferohej ne nje kampionat tjeter. Eshte rikthyer serish dhe perseri ka fituar trofe me te.

Kapitenia e kombetares shqiptare Albina Rrahmani ndjehet mjaft e lumtur qe eshte pjese e kesaj skuadre dhe kete ajo e demostron kudo, ne fushe dhe jashte saj.

Mbremjen e sotme, mbrojtjesja e njohur e kombetares por edhe e Vllaznise, permes nje statusi dhe disa fotove te postuar ne profilin e saj ne rrjetet sociale, ka emocionuar me fjalet qe ka shkruar:

“Nje jave me pare. Lojtarët shkojnë e vijnë, Vllaznia është gjithmonë aty, kryelartë duke shkëlqyer!” Nje fjali e vetme por qe flet vete. Kosovarja qe luan per skuadren shkodrane e ndjen peshen e rende te fanelles qe mban veshur dhe te skuadres se njohur shqiptare dhe prandaj fjale te tilla i dalin nga zemra.
www.shkodrasport.com