Interi do ta shesë Milan Skriniar vetëm për çmimin e duhur.

Për mbrojtësin zikaltër prej kohësh interesohet Tottenhami, por së fundmi në garë është futur edhe një ekip tjetër i Premier Ligës.

Sipas “Sun Sport”, klubi tjetër i interesuar për Skriniar është Fulhemi. Interi kërkon 50 milionë për mbrojtësin sllovak, ndërsa Tottenhami me ofertë e tij ka shkuar vetëm deri në 40 milionë euro.

Fulhem kërkon të forcojë prapavijën dhe për këtë arsye ka shfaqur interes për Skriniar.