Rendesia e ndeshjes ndaj Tiranes konsiderohet e madhe per vazhdimesine e rezultateve te metejshme te Vllaznise ne kampionat.

Por skuadra shkodrane ne kete pragndeshje nuk eshte e vetme. Nje grup tifozesh i kane bere nje surprize te kendshme ekipit ne hotelin ku eshte grumbulluar.

Pak minuta me pare ata kane mberritur ne Barbullush, pikerisht para ambjenteve te “Gardenland Resort” dhe me flakadane ne duar kane brohoritur gjate per Vllaznine.

Kuptohet qe nga kjo surprize futbollistet e Vllaznise nuk kane mundur te qendrojne pasiv dhe per rrjedhoje kane dale ne dyert e resortit duke shijuar atmosferen e krijuar nga tifozet kuqeblu.

Nje suprize e kendshme per t’i treguar atyre sepse ndonese nuk do t’i kene neser ne shkallet e stadiumit per t’i mbeshtetur, por do jene gjithnje prane tyre me zemer dhe mbeshtetje./SHKODRA-SPORT.COM/