Menyra si erdhi fitorja ndaj Tiranes, ka shkaktuar emocione te medha tek te gjithe ata te pranishem ne stadiumin “Loro Boriçi”.

Futbollistet dhe stafi teknik tashme e kane bere ritual qe ne fund te ndeshjes mblidhen ne mesin e fushes dhe te festojne suksesin e rradhes.

Keshtu ka ndodhur edhe kete here dhe ne fakt kete gje e kane pare te gjithe edhe permes ekranit te televizionit.

Ajo qe nuk eshte pare ka qene festa ne dhomat e zhveshjes, nje feste e ligjshme ne fakt sepse keta djem kane mundur ekipin kampion ne fuqi te vendit dhe kryesojne me merite renditjen.

Ka qene vete klubi shkodran qe e ka publikuar festen ne dhomat e zhveshjes e kete mund ta ndiqni me poshte: