Vllaznia ka mbyllur pergatitjet per ndeshjen me Kukesin teksa mesditen e sotme ka zhvilluar seancen e fundit ne kete pragndeshje.

Stafi teknik i ka kerkuar drejtuesve te klubit ta zhvillojne kete seance ne stadiumin “Loro Boriçi” dhe ata ia kane plotesuar kete kerkese.

Trajneri Brdariç dhe ndihmesit e tij kane punuar me teper ne aspektin taktik duke punuar ne fushe ne pergatitjen e menyres se lojes me te cilen do te luajne neser ndaj Kukesit.

Klima ne skuader duket shume entuziaste dhe tek Vllaznia te gjithe kane besim se do te marrin edhe nje tjeter rezultat pozitiv ne sfiden e rradhes./SHKODRA-SPORT.COM/