Juventus hedh sytë tek Memfis Depaj me parametra zero.

Sipas “TuttoSport”, skuadra bardhezi synon sulmuesin holandez të Lion me parametra zero i cili kontrata e tij i përfundon më 30 qershor 2021.

Drejtuesit bardhezi duhet të mposhtin konkurencën e Milanit dhe Barcelonës që kanë kërkuar prej kohësh shërbimet e yllit holandez.