Tek Vllaznia ka shume entuziasem dhe kete mund ta konstatosh lehte edhe tek menyra si i festojne golat pjestaret e saj. Ne feste perfshihen te gjithe, qe nga autori i golit e deri tek pjestari me i fundit i stafit qe qendron ne pankine.

Kuptohet qe me shume nga te gjithe feston ai qe dergon topin ne rrjete, por diten e djeshme ne ndeshjen ndaj Teutes duket se ka ndodhur ndryshe.

Kur Ardit Hoxhaj e dergoi topin ne rrjete, ai ka vrapuar si zakonisht drejt pankines per ta ndare gezimin e tij bashke me shoket e tjere te skuadres dhe me trajneret, por me shume duket i gezuar shoku i tij i skuadres, Herald Marku.

Ka qene vete ky i fundit qe permes nje fotoje te publikuar ne story, i ka bere nje pyetje autorit te golit: “Kush ka festuar me shume tek goli?”.