Vllaznia ka zyrtarizuar sot nepermjet faqes zyrtare afrimin e sulmuesit Salim Cisse, i cili do provohet nga stafi teknik para se te firmos kontraten e re.

Ai ka pasur nje karriere te pasur ku nder te tjera ka luajtur edhe per Arezzo, Academica dhe ekipin B të Sporting Lisbona.

Cisse do te jete per prove per disa dite dhe do te jete stafi teknik i Vllaznise qe do te vendose ne lidhje me te ardhmen e tij.

Me poshte do gjeni nje video me disa nga golat e tij per tu njohur me mire me sulmuesin 28 vjecar.