Ecuria fantastike e skuadrës së Vllaznisë ka bërë që tek kampi shkodran, të ketë eufori dhe harmoni të plotë në grup.

Gjatë seancës stërvitore, trajneri gjerman Thomas Brdariç publikon një video në “Instagram”, të skuadrës sesi grupi po e mbyllte stërvitjen me harmoni të plotë.

Në javën e 13 të Kategorisë Superiore, Vllaznia kryeson e vetme e shkëputur ndjeshëm nga vendi i dytë që mbahet nga Partizani në +9.

http://www.shkodrasport.com/wp-content/uploads/2021/01/rpreplay_final1610522677.mov