Prej tre ditesh Salim Cisse i eshte bashkuar Vllaznise ne stervitje dhe pret qe stafi teknik te japin nje konkluzion perfundimtar nese do ta mbajne ne skuader apo jo.

Por duket se edhe per pak dite trajneri Brdariç dhe stafi i tij kane nevoje ta shohin ne stervitje para se te marrin nje vendim konkret.

Kete gje e ka bere te ditur vete trajneri i cili gjate konferences se sotme per shtyp, eshte pyetur ne lidhje me Cisse dhe ai eshte pergjigjur:

“Të gjithë e dinë që ne nuk kemi mundësi të marrim lojtarë siç ka bërë Tirana apo ekipet e tjera. Cisse është një djalë I mirë, ka të dhëna të mira, por i duhet kohë për stërvitje dhe do të vendosim më vonë se çfrarë do të vendosim për të”./SHKODRA-SPORT.COM/