Lajmi i publikuar dje se deputeti socialist Taulant Balla po behet gjithnje e me tifoz me Vllaznine, ndonese pak kohe me pare u pat shprehur se “gjithsesi ne fund kampion do dale Kukesi”, nuk i ka pelqyer shume shkodraneve.

Tifozet nuk e duan aspak tifozllekun e ketij personazhi te njohur, madje jo vetem tifozet. Edhe trajneri i njohur shkodran Ylber Zani, ashtu si dhe pak kohe me pare, e ka thumbuar serish ate.

Permes nje mesazhi qe ka derguar ne redaksine e “Shkodra Sport” dhe qe ka dashur ta bejme publik, ai shkruante:

“Po tani o Taulant Balla, parashikuesi i madh, ku po shkon Kukesi tani? Apo ke filluar te ndryshosh mendje qe Vllaznia do dale kampion?

Ishalla parashikon edhe zgjedhjet qe I fiton PS e te shpetojme njehere e mire nga Rilindja jote. E te vijne PS e Intelektualeve te mirfillte qe keni larguar ju mbas shume vitesh ne opozite”- shkruan Zani ne mesazhin e tij./SHKODRA-SPORT.COM