Vllaznia u ndal sot ne Shkoder nga Kastrioti dhe padyshim qe ky mund te konsiderohet nje rezultat negativ per shkodranet. Megjithate, ky rezultat ne njefare menyre ka qene i kushtezuar edhe nga menyra si u zhvillua loja.

Krutanet “parkuan” autobuzin para portes se tyre, por edhe kalin e Skenderbeut. Te pakten keshtu mendon me sarkazem ne nje postim te tij gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha.

Ja çfare shkruan ai ne postimin e tij:

Sapo mbaroi

Vllaznia vs Kastrioti 0-0

Mbahu Vllazni, mos na zhgenje.

Ishallah nuk t’hyp vetja në qejf…

Edhe pse sot, Kastrioti parkoi para portes, jo vetem autobuzin, por edhe kalin e Skenderbeut…

VLLAZNI, VLLAZNI