Ishte një mbrëmje fantastike për Kilian Mbapen në sfidën ndaj Barcelonës në “Camp Nou”, ku ylli francez realizoi një tripletë.

Fanellën e asaj ndeshje spektakolare me autografin e tij sulmuesi i PSG-së i’a dhuroi boksierit të famshëm të UFC-së, Kabib Nurmagomedov.

Ky i fundit e ka zbuluar vetë me anë të një Story në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Instagram”.

Kabib është shumë i apasionuar pas futbollit, ku miq të afërt ka dhe Kristiano Ronaldon dhe Virxhil Van Dajk.