Presidenti i Partizanit, Gaz Demi, foli menjëherë pas barazimit 0-0 në derbin mes Partizanit dhe Tiranës, të vlefshme për javën e 33-të të Kategorisë Superiore.

“Normal që ndihem i zhgënjyer. I kishim rastet për të shënuar, por nuk e bëmë. Ka edhe 3 ndeshje, për deri sa Tirana luan për titull, edhe ne luajmë. Ore thonë që luan Tirana për titull.

Ndeshja e jetës me Teutën? Kujt jete? Do humb lekët atë ditë?! Të luftojnë si ndeshja e radhës. Ka dhe 3 ndeshje”, u shpreh shkurtimisht Demi për mediat.

Presidenti i Partizanit ne kete menyre ka dashur te “shfryje” disi presionin qe mund te krijoje sfida ndaj Teutes dhe e konsideron ndeshje te rradhes perballjen me Teuten.