Në datën 31 maj do të luhen dy finalet e “play-off” të Kategorisë së Dytë, Tërbuni-Soporti dhe Butrinti-Labëria.

Në Grupin A, skuadra pukjane do të jetë skuadër pritëse teksa sfida me Sopotin do të zhvillohet në stadiumin “Selman Stërmasi” në orën 16:00.

Ndërsa në Grupin B, finalja midis Butrintit do të luhet në stadiumin “Roza Haxhiu” të Lushnjes, në po të njëjtën orë. Ja kalendari i zyrtarizuar nga FSHF për këto dy ndeshje mjaft të rëndësishme….

Finalja e Grupi A

Tërbuni-Sopoti

Stadiumi “Selman Stërmasi”, ora 16:00

Finalja e Grupit B

Butrinti-Labëria

Stadiumi “Roza Haxhiu”, ora 16:00