Kristiano Ronaldo rikthehet në Madrid, por për biznes dhe jo për merkato.

 

Në datën 7 qershor ylli portugez i Juventusit do të inagurojë hotelin e tij të ri të luksit me emrin e rrjetit të tij hotelerie “Pestana CR7 LifeStyle Hotels”.

HOTELI

Hoteli është pozicionuar në rrugën më të famshme të Madridit ku ka dhjetë kate dhe disponon plot 168 dhoma.

HOTELI 1

Për Ronaldon kjo është një investim prej 13 milionë eurosh.

HOTELI 2

HOTELI 3

HOTELI 4

HOTELI 5