Skënderbeu i pjesës së dytë të sezonit, tregoi që është një skuadër që ka të tashmen, por edhe të ardhmen më të sigurtë.

Natyrisht që me Migen Memellin në stol, skuadra korçare duket se ka bërë shumw mirë në kampionat dhe në Kupën e Shqipërisë…

Trajneri ndihet krenar për skuadrwn dhe lojtarët dhe ka bërë një postim me dedikim enkas për lojtarët e tij…Skënderbeu ia doli të përmbushë objektivat sezonal. Korçarët arritën mbijetesën në një edicion të vështirë, ndërsa shkuan edhe deri në finalen e Kupës së Shqipërisë.

Më poshtë edhe postimi i trajnerit Migen Memelli, që me shumë gjasa do të jetë në krye të skuadrës korçare edhe në sezonin e ardhshëm me synime të tjera dhe më madhore…