Pikepyetjet per te ardhmen e trajnerit Thomas Brdariç nese do te jete serish ne krye te Vllaznise apo jo, po shkojne drejt marrjes se nje pergjigje perfundimtare.

Njeriu qe ua ka propozuar shkodraneve ate, Uliks Kotrri ka thene sonte se shume shpejt do te kete nje takim me sponsorin Xhaferi per t’i dhene nje zgjidhje perfundimtare kesaj çeshtje.

Por nga ana tjeter, ai qe e ofron edhe me shume teknikun gjerman me rinovimin e kontrates, ka qene krahu i tij i djathte, Elvis Plori.

Ai ka postuar ne rrjetet sociale nje foto ku shihet krah per krah me Brdariç duke iu drejtuar tribunes se tifozeve pas nje fitoreje te Vllaznise ne sezonin e fundit.

Nje foto shume domethenese sepse mesa duket Plori ka dashur te thote se misionin qe kane nisur sebashku 10 muaj me pare, do ta vazhdojne serish “krah per krah” njeri- tjetrit. Plori duket se e ka marre kete garanci nga Brdariç dhe kete e tregon me se miri edhe kjo foto e postuar prej tij…/SHKODRA-SPORT.COM/